čtvrtek 11. října 2012

Hey guys!!! :)))

Na Youtube už pár dní běží I <3 Fall Tag, proto jsem se rozhodla, že by nebylo špatné jej udělat taky. Podzim totiž skutečně miluju, je to moje nejmilejší období a ráda se o něm rozepíšu. Některé otázky jsem trochu upravila vzhledem k našim zeměpisným končinám, kde neslavíme Halloween a městu, kde nemáme Starbucks :)

1. Oblíbený podzimní produkt na rty?

YSL lipstick & lipgloss

Na podzim miluju tmavé rty! Barva lesních plodů, ostružin, malin a borůvek....právě teď je ideální období, kdy tyto odstíny nejlépe vynosíte. Momentálně je u mě číslem jedna YSL Touche Brillance Sparkling Touch For Lips odstín 15, což je lesk na rty v ostružinovém odstínu a YSL Rouge Volupte Silky Sensual Radiant Lipstick odstín 11, temně malinová rtěnka

2. Oblíbený podzimní lak na nehty?

Sally Hansen Complete Salon Manicure odstín 570 Right Said Red & Rimmel Professional Finish odstín 394 Red Award

Rudá a vínová!! To jsou moje top barvy na nehty pro podzim3. Oblíbené podzimní pití?

Rozhodně velké karamelové latté se skořicí!!!
4. Oblíbená podzimní svíčka?

Yankee Candle - Pomegranate Cider

Vlastně jakákoliv, která obsahuje vůni jablka, skořice, vanilky, čokolády, dýně..všechny podzimní dobroty:)5. Oblíbený podzimní doplněk?

Výrazné zlaté šperky!!! Mezi moje nejoblíbenější patří poslední dobou masivní zlatý řetěz a ostnaný náramek.6. Oblíbený film na Halloween?

Hocus Pocus!!!

Sarah Jessica Parker jak ji neznáme:))) Úžasná halloweenská pohádka, moc doporučuju :))7. Oblíbené podzimní jídlo?

Dýňová polévka! Tento rok jsem jí úplně propadla, je to snad nejvíc typické podzimní jídlo co může být. Přiznám se, že zatím  jsem ji doma sama nevařila a spoléhám na kuchařský um v restauracích, ale mám ji rozhodně v plánu!8. Nejoblíbenější song tohoto podzimu?

Jednoznačná odpověď. Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together. <3 U TaylorJako bonus přidávám dvě random oblíbené věci!!

Časopisy. Mám na ně mnohem více času než v létě, kdy je program prostě pestřejší a ráda se někdy při deštivých odpoledních zavřu v pokoji a listuju a listuju....Brise pokojový sprej Frosted Apple and Cinnamon:))) Tu samou vůni mám i v zásuvce, takže můj pokoj voní jako jedno velké sladké jablko se skořicí :)


Jaké jsou vaše podzimní oblíbenosti?? Ráda si přečtu vaše komentáře!!!

3 komentáře:

 1. Jsi můj člověk. :*

  Ten osvěžovač mě nadchnul nejvíc, ten jediný nemám! Mám ho ale v jiné vůni. Zítra ihned běžím do Tesca pro tento.

  OdpovědětVymazat
 2. Odkud máš ten zlatý řetěz? Je opravdu nádherný a něco takového už dlouho hledám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zlatý řetěz jsem kupovala v NewYorkeru :) Je i ve stříbrné verzi:)

   Vymazat